česky english deutsch
ROCKWAY E-shop

Rockway

klim3.jpg klimb.jpg rockway1.jpg advb.jpg twalcom1.jpg twalb.jpg

 
Výměna odkazů

baner1.gif

banner.gif

 

Moto oblečení ROCKWAY

Veškeré moto oblečení ROCKWAY můžete koupit v našem eshopu. Jsme výrobci a proto zde na internetu nakoupíte naše oblečení za nejlepší možné ceny. A protože s prodejem oblečení na internetu máme dlouholeté zkušenosti, je samozřejmností, že pokud netrefíte na poprvé velikost, oblečení samozřejmě vyměníme za velikost správnou.

Motooblečení  ROCKWAY mužeme rozdělit  do dvou základních katgorií. Motooblečení textilní a motooblečení kožené.

O tom jaké oblečení je pro Vás vhodnější Vám pomůže udělat přehled v záložce RADY.

Jednotlivé řady oblečení ROCKWAY:

ROCKWAY Adventure a  ROCKWAY Adventure Pro - textilní oblečení se značkovou klimamembranou určené pro cestovatele, kteří potřebují kvalitní oblečení. Důraz je kladen na odolnost materiálu, universálnost použití (teplo, zima), praktičnost ( velké množství kapes) a vzhled, který odpovída trendům v oblasti nároků na motooblečení.

ROCKWAY  Touring - univerzální oblečení, použitý materiály ( Cordura, Klimamembrána, protektory)  zaručují vysoké užitné vlastnosti. Velice výhodný poměr kvality/ceny.

 

Připravujeme ( uvedeme na trh během 2 měsíců)

ROCKWAY  Enduro - připravovaná řada odolného oblečení pro častější pohyb na motocyklu mimo zpevněné cesty. Nebude se jednat o oblečení na motokros.

ROCKWAY  Underwear -  Řada funkčního oblečení, vyvinutého s ohledem na podminky za řidítky motocyklu. Zimní prádlo s Windstoprem pro pouzití v extrémních podmínkach,  zimní funkční prádlo bez Windstopru a letní funkčmí prádlo.

ROCKWAY fashion - doplňkové oblečení ( mikiny, trička, kalhoty) s tématikou adventure cestovaní.

 

 

 © 2010 ROCKWAY