česky english deutsch
ROCKWAY E-shop

Rockway

klim3.jpg klimb.jpg rockway1.jpg advb.jpg twalcom1.jpg twalb.jpg

 
Výměna odkazů

baner1.gif

banner.gif

 

Materiály

REISSA ®                                                                        423.gif

 

REISSA® membrána je pokročilý materiál, je prodyšná a zároveň nepromokavá. Byla vyvinuta korejskou firmou Young Poong Filltex co.,Ltd. K výrobě této membrány je použit speciální hydrofilní polyuretan, který splňuje velmi dobrou průchodnost pro vodní páru a zároveň nepropustnost pro vodu v kapalném stavu.

REISSA® se kombinuje s různými látkami. Volně se vkládá mezi podšívku a vnější vrstvu nebo se s vnější vrstvou s laminuje. Používá se k výrobě sportovního oblečení, rukavic, bot i stanů. Takto vyspělá technologie nám poskytuje komfort a extrémní odolnost i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Vlastnosti

* odolnost vůči vodě a sněhu 230.jpg
* odolnost proti větru 
* dobrý odvod vlhkosti 
* stálost tvaru a vlastností
* trvalá funkčnost                                                         

 

Nepromokavost 

(mm/H2O)

Prodyšnost

(g/m2 - 24h)

REISSA® membrána
volně vložená

10 000

5 000

REISSA® membrána
slaminovaná

3 000

2 000

     
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Innovation of Breathable & waterproof material
REISSA® is an advanced material with breathable and water-proof membrane developed by Young Poong Filltex co.,Ltd. This membrane is made of specialized hydrophilic polyurethane which fulfills higher vapor transmission and waterproofness.

REISSA® is combined with various textiles by coating or laminating for sportswear, gloves, tents and shoes. This technology can provide us comfort and extreme durability in severe weather conditions.

 

 

ㆍHigh water repellency
ㆍHigh resistance to rain and snow
ㆍHigh resistance to wind and cold
ㆍHigh transmission of perspiration
ㆍVery thin and soft

 

 

Ski, Snowboard, Athletics, Mountain -Climbing, Golf, Hunting, Marine sports, Military wear

 

 

 

Cordura®                                            426.gif                           

Historie

Cordura® je jedním z nejpopulárnějších produktů společnosti DuPont. Její vznik se datuje do roku 1929, kdy chemici uspěli v posilování relativně slabých vláken umělého hedvábí a získali vlákna vhodná ke tkaní látek a výrobu částí pneumatik. Následující testy potvrdily jejich houževnatost a dlouhou životnost. V roce 1934 začal DuPont s produkcí Cordury® odolné příze na bázi umělého hedvábí.

Vlastnosti

Cordura® je high-tech materiál převyšující konkurencí extrémní odolností proti otěru a vysokou pevností při zachování nízké hmotnosti. 

Cordura® je: 
* 2 x odolnější než standardní nylon 
* 3 x odolnější než polyester 
* 10 x odolnější než bavlněné plátno 

 

 

ThinsulateTM Insulation - Better life experiences wherever you are   Thinsulate_Branding_Image.jpg

Jeden z nejlépe izolujících  materiálů, který se používá v textilním průmyslu. Je dostatečně tenký aby umožnil absolutní svobodu pohybu při extremně dobrých izolačních vlastnostech.

  

  

Kevlar®


Osobní ochranné pomůcky vyrobené z vlákna KEVLAR® chrání pracovníky v mnoha průmyslových odvětvích, zejména v automobilovém, kovozpracujícím a sklářském průmyslu.Ochranné oděvy, rukávce a rukavice účinně chrání proti pořezání i popálení. Rukavice z vlákna KEVLAR® mají ve srovnání s koženými 5x vyšší odolnost vůči řezu a 2-3x větší než rukavice bavlněné a polyamidové. To výrazně přispívá ke snížení úrazovosti, zejména úrazů rukou a paží, které činí až 53% všech úrazů. Výběrem vhodných ochranných rukavic je možné těmto úrazům zabránit.

 

3M SCOTCHLITE      

Reflexní material

Zvyšuje Vaši bezpečnost pomocí zvyšené viditelnoti reflexního materialu.

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/ScotchliteReflectiveMaterial/Scotchlite/?WT.mc_id=www.3m.com/scotchlite© 2010 ROCKWAY