česky english deutsch
ROCKWAY E-shop

Aktuality

07.01. 2018
ROCKWAY na Motosalonu 2018

Na Motosalonu v Brně představíme novinky 2018

06.01. 2018
Změna provozní doby pro měsíce leden a únor

Pro období zimních měsíců (leden,únor) bude prodejna otevřena PO-PA od 9-17hod.

Rockway-shop.eu

klim3.jpg klimb.jpg rockway1.jpg advb.jpg twalcom1.jpg twalb.jpg

 
Výměna odkazů

rockart concrete88PX.jpg

Bazénové lemy

Speciální stavebniny

slevy až 65%

banner.gif

bmw_motoclub_cz_partner.gif

 

 

O  nás

logo rock oblec.jpg

Z malého výrobce se značka Rockway postupně vypracovala na značku, o které vědí skoro všichni, co jezdí na motorce a nevyhýbají se offroadu.

 

Ať jedete po asfaltu, šotolině, kamení nebo korytem řeky, vždy chcete dojet do cíle suchý, nezmrzlý  nebo  neuvařeny. A proto ROCKWAY.  Ne my Vám neslíbíme, že když budete v našem oblečení plavat tak budete v suchu, že když se v létě budete snažit postavit „odloženou" motorku ve výjezdu, že se nezpotíte. Budete promočeny, bude z Vás stříkat pot.  Ale proto to děláte.  I my jezdíme na motorce, i my milujeme cestovaní, i my padáme v lese, mrzneme na prvních vyjížďkách  když se nemůžeme dočkat až zas budeme sedět za řidítkama.   A proto, že to známe, tak si  to snažíme zpříjemnit a proto ROCKWAY.  ROCKWAY to nejsou kosmické materiály a kosmické ceny, poslední výkřiky hitech, bundy za 40 000,-. ROCKWAY jsou osvědčené materiály, vždy použity tak aby fungovaly tak jak mají, aby jejich kombinace plnila účel a aby oblečení i bylo pohodlné. A aby ještě alespoň trochu pěkně vypadalo.... a proto tedy ROCKWAY.  Vím, že pokud Vás motorka chytne, je to vášeň, je to láska na cely život.  A když už tím žijete , proč si normální den kdy nejsme na motorce alespoň nezpříjemnit pěknou mikčou nebo tričkem s motivem Adventure cestovaní.  A proto ROCKWAY fashion.

Máme velkou prodejnu v Liberci, kde najdete nejen naši značku ale i vyrobky světových značek, jako je Revit, Scott, Klim, Ortema, Kriega, Rukka. Schuberth, Interphone, Oneal

Prodáváme taky výbavu na motorky, od pneumatik, po padací rámy, navigace, zavazadla.

Součástí prodejny je servis a pneuservis, kde se Vám o mazlíka dobře postaráme.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 © 2010 ROCKWAY