česky english deutsch
ROCKWAY E-shop

Aktuality

24.02. 2017
ROCKWAY na Motosalonu 2017

Na Motosalonu v Praze Letňanech představíme novinky 2017

06.01. 2016
Změna provozní doby pro měsíce leden a únor

Pro období zimních měsíců (leden,únor) bude prodejna otevřena PO-PA od 10-17hod.

Rockway-shop.eu

klim3.jpg klimb.jpg rockway1.jpg advb.jpg twalcom1.jpg twalb.jpg

 
Výměna odkazů

rockart concrete88PX.jpg

Bazénové lemy

Speciální stavebniny

slevy až 65%

banner.gif

bmw_motoclub_cz_partner.gif

 

 

O nás

logo rock oblec.jpg

ROCKWAY Adventure - oblečení na motocestování

Ať jedete po asfaltu, šotolině, kamení nebo korytem řeky, vždy chcete dojet do cíle suchý, nezmrzlý  nebo  neuvařeny. A proto ROCKWAY.  Ne my Vám neslíbíme, že když budete v našem oblečení plavat tak budete v suchu, že když se v létě budete snažit postavit „odloženou" motorku ve výjezdu, že se nezpotíte. Budete promočeny, bude z Vás stříkat pot.  Ale proto to děláte.  I my jezdíme na motorce, i my milujeme cestovaní, i my padáme v lese, mrzneme na prvních vyjížďkách  když se nemůžeme dočkat až zas budeme sedět za řidítkama.   A proto, že to známe, tak si  to snažíme zpříjemnit a proto ROCKWAY.  ROCKWAY to nejsou kosmické materiály a kosmické ceny, poslední výkřiky hitech, bundy za 40 000,-. ROCKWAY jsou osvědčené materiály, vždy použity tak aby fungovaly tak jak mají, aby jejich kombinace plnila účel a aby oblečení i bylo pohodlné. A aby ještě alespoň trochu pěkně vypadalo.... a proto tedy ROCKWAY.  Vím, že pokud Vás motorka chytne, je to vášeň, je to láska na cely život.  A když už tím žijete , proč si normální den kdy nejsme na motorce alespoň nezpříjemnit pěknou mikčou nebo tričkem s motivem Adventure cestovaní.  A proto ROCKWAY fashion.

 

logo sed.jpg

TWALCOM - vybavení vašeho motocyklu pro adventure cestovaní

Zastupujeme italského výrobce na českém s slovenském trhu. Použitím doplňků Twalcom  ochráníte svůj motocykl  na zranitelných partiích a zlepšíte průchodnost terénem. V současné době Twalcom produkuje dily speciálně učené pro motocykly BMW. V sortimentu najdete doplňky z oblasti osvětlení, ochranné kryty, ráfky Excel, tlumící jednotky Bitubo, Ohlins a dalších mnoho praktických dílů, vždy přesně určený na daný typ motocyklu.

 

KLIM_Logo_670sik.jpg

 

Oblečení pro náročné cestovatele s ohledem na komfort a praktičnost.  Oblečení je vyvíjeno s týmem odborníků s Adventure Spec a testováno v nejnáročnějších cestovní podmínkách kde se střídá spalující vedro s teplotami pod bodem mrazu. Bunda Valdez, kalhoty a rukavice DAKAR byly a jsou používaný kde jinde než na nejnáročnější rallye světa - Dakaru.  Užitnou hodnotu oblečené KLIM  zvyšuje její možnost universálního použití při dalších outdoor adventure aktivitách.

KLIM  KATALOG

ADVETURE RALLY KATALOG

 

Pivot Pegz LOGO200.jpg

PIVOT PEGZ - jedinečné stupačky s otočným kloubem a doživotní zárukou.

Jsem dovozci do ČR kompletního sortimentu těchto stupaček. Jen jak je zkusíš, tak poznáš , proč už je používají a tak chválí jezdci  a cestovatelé po celém světě. Kompletní sortiment najdeš v našem eshopu.

Krieglogo.jpg

Kriega jsou kvalitní batohy a ledvinky,které jsou dělány s ohledem na specifické potřeby motorkáře. Patentované přezky, nikde nevlající konce popruhů, zaručená vodotěsnost, záruka 10let nebo doživotní. Naše ceny jsou nejlepší v ČR.

catagoryheader2.jpg

Guard-it-Technology - padací rámy a kryty od adventure spec.com. Tato parta lidí vymýšlí a prodává to nejlepší co si pro Vaši motorku a pro Vaše dobrodružné cesty můžete přát. To nejsou doplňky na efekt, to jsou doplňky ryze funkční.

 

yuasa.jpg

MOTOBATERIE YUASA - top třída motobaterií.

U nás můžeš koupit kompletní sortiment těchto spolehlivých a kvalitních baterií.

Kompletní katalog. Vše můžete objednat u nás.

 

 

2009-yuasa-motorcycle-catalogue_cz.pdf Katalog baterií YUASA (1901 kb)
april-2010-pivot-pegz-fitment-chart.pdf Stupačky Pivot Pegz - katalog (902 kb)

 

 

 

 

rekaelips1.jpg© 2010 ROCKWAY